Category: نرم افزار

۱۰ ترفند جی‌میل برای حرفه‌ای شدن

در سال ۲۰۰۴ میلادی، جیمیل تعریف تازه ای از سرویس ایمیل تحت وب را مطرح کرد، سرویس پست الکترونیکی مبتنی بر وبی که ظاهری ساده، سبک و دوست داشتنی داشت و با آن یک گیگا بایت فضای مجانی، جواب دندان شکنی به تمامی رقبا داده بود.

gmail

حال، فضای این سرویس ایمیل، ده برابر شده و توانسته میلیون ها نفر از سراسر جهان را به سمت خود جلب نماید. حتی اگر هر روز هم از جیمیل استفاده می کنید، هنوز برخی از جوانب امر بر شما پوشیده است و بسیاری به ترفندهای استفاده از این سرویس پستی آشنایی کافی ندارند. به کمک این ده ترفند قادر خواهید بود تا به یک کاربر حرفه ای جیمیل بدل شوید.

ترفندهای جیمیل مخصوص حرفه ای ها

مدیریت صندوق پست الکترونیکی کار ساده ای نیست، اما جیمیل ابزارهایی در اختیارمان قرارداده تا این کار را با سهولت بیشتری انجام دهیم. می توانید هر یک از مواردی که جستجو می نمایید را به یک فیلتر دستورپذیر بدل کرده و بعداً نیز از آن استفاده کنید. برای نمونه با کد «from: Facebook» می توانید ایمیل های دریافتی از این شبکه اجتماعی را به خوبی دسته بندی و بایگانی نمایید. یا اینکه می توانید فیلتری را برای نامه های دریافتی از یکی از دوستان نزدیکان درست کنید تا هیچ یک از آنها را بعداً گم نکنید. فیلترها همچنین می توانند پیش از ورود کاربر به صندوق پستی اش دست به دسته بندی نامه ها بزند و آنها را در دسته های موضوعی جمع آوری نمایند.

ترفند ۲ – از جستجو بیشترین استفاده را ببرید

از محصولات گوگل انتظار می رود که حداقل بویی از این جستجوگر مهم اینترنتی برده باشند. گرچه این خصلت همیشه هم به طور عیان به چشم نمی آید، اما این نهانی بودنش نیز مزیتی است که اهل فن می توانند از آن بهره مند گردند. شایان توجه است که کادر جستجوی جیمیل بیشتر از آنچه که تصور می کنید قدرتمند است؛ برای این منظور می توانید برروی فلش کوچک که در سمت راست کادر جستجوی جیمیل قرار دارد را فشرده و از تنظیمات پیشرفته این جستجوگر منتفع شوید. می توانید به دنبال نامه هایی بگردید که دارای فایل ضمیمه هستند، تا با حذف آنها قدری فضای تان باز شود. حتی اگر به دنبال نامه های دریافتی از تاریخی خاص، مثلا یک سال گذشته هستید نیز این امکان برایتان مهیا است. البته میزان نامه هایی از این دست جستجوها بسته به تعداد دریافتی در صندوق پستی تان متغییر خواهد بود.

ترفند ۳ – صندوق پستی تان را طبقه بندی کنید

به زبانه ی Inbox در صفحه تنظیمات جیمیل رفته و در آنجا موارد مربوط به ترتیب نمایش نامه های دریافتی در صندوق پستی تان را مدیریت نمایید. از این گذشته استفاده از قابلیت منحصر به فرد Priority Inbox (صندوق نامه های اولویت دار) را در جیمیل فراموش نکنید. پیش از همه اینها به بخش تنظیمات و زبانه Labs رفته و پیش نمایش (Preview) نامه ها را فعال کنید. قابلیتی که شباهت زیادی به برنامه مدیریت پست الکترونیکی outlook دارد. البته این قابلیت نیازمند صفحه نمایشی بزرگ یا عریض است و با مانیتورهای ۱۵ یا ۱۷ اینچ ۴:۳ نتیجه چندان خوب نخواهد شد.

ترفند ۴ – وارد کردن سایر صندوق های پستی

اگر شما هم جزو کسانی هستید که برای عضویت در خبرنامه ها ترجیح می دهید نشانی پست الکترونیکی ثانویه خود در یاهو یا هاتمیل را به کار گیرید، می توانید نامه های دریافتی در آنها را به جیمیل نیز منتقل کنید تا از یک جا همه امور روزانه را در ید قدرت و اختیار داشته باشید. برای این منظور می توانید به تنظیمات جیمیل و بخش Accounts & Import آن سری بزنید. مراحل کار خیلی ساده و سر راست است، حتی می توانید موارد دریافتی از سایر حساب ها را فیلتر کرده یا به عنوان خوانده شده علامت گذاری نمایید. حتی ممکن است نشانی پست کاری خود را برای پشتیبان گیری به کار گیرید.

نکته: می توانید به نام کاربری خود در جیمیل هرچیز دیگری را بیافزایید مثلاً yousername+ anything@gmail.com و از این نشانی جدید برای عضویت سایت های دیگر بهره ببرید. جالب اینکه تمام نامه هایی که به این نشانی ارسال شود مستقیماً سر از صندوق پستی خودتان درخواهد آورد! تازه، پس از دریافت اولین نامه از این طریق قادر خواهید بود به کمک فیلتر «to:yourname+ anything@gmail.com» اقدامات لازم را صورت دهید.

ترفند ۵ – به آسمان و ستاره ها نگاهی دوباره بیانداز!

آسمان زومیت پر از ستاره است اما شاید ستاره های ما به اندازه ی اختران درخشان موجود در صندوق پست الکترونیکی شما نباشد! قابلیت Superstars (ابرستارگان) که با مراجعه به زبانه General در Setting فعال می شود، به شما اجازه می دهد تا ۱۲ ستاره گوناگون را تعریف کرده و هر یک را برای منظوری خاص به کارگیرید. به این ترتیب نه تنها یک ستاره معمولی دارید بلکه ستاره هایی به رنگ ها و شکل های گوناگون خواهید داشت که هر یک تعریفی برای خود دارند! برای این منظور هر بار که بر روی نشانه ی ستاره در کنار هر نامه دریافتی کلیک کنید، رنگ و شکل ستاره عوض می شود.

ترفندهای جیمیل مخصوص حرفه ای ها

ترفند ۶ – برچسب بزنید

برچسب زنی را می توان یکی از بهترین قابلیت های سرویس پستی گوگل به حساب آورد. به کمک این برچسب ها می توان موارد همسان را از بین کوهی از نامه های موجود یافته و به کار گرفت.

به خاطر داشته باشید با برچسب زنی هر نامه به طور خودکار آن را فیلتر کرده اید. جالب اینکه می توانید با جستجوی برچسب هایی خاص آنها را در دسته بندی های دقیق تری گردآوری نمایید. برای نمونه با جستجوی عبارتی نظیر «label:newsletter before:2011/01/01» می توانید به خبرنامه های دریافتی پیش از تاریخ مربوط دسترسی پیدا کنید.

ترفند ۷ – گسترش توانمندی های جیمیل با برنامه های ثالث

برنامه ها و افزونه های ثالث متعددی برای سرویس پست الکترونیکی گوگل نگارش و منتشر شده اند؛ که به کمک آنها می توان توانمند ی های جیمیل را دو چندان کرد. برای نمونه برنامه Rapportive جزئیات بیشتری را از فیس بوک، لینکد این و توئیتر گردآوری کرده و در کنار پروفایل مخاطب نمایش می دهد. ابزاری که برای شناسایی هر چه بیشتر مخاطب خود بسیار کاربردی خواهد بود.

یکی دیگر از برنامه های ثالث محبوب Boomerang است که کاربر را قادر می سازد تا ارسال ایمیل ها را به آینده موکول کرده و آن را به طور مشخص در زمان تعیین شده انجام دهد. از این گذشته این برنامه به ما در یادآوری پیام های مهم در بازه های زمانی خاص کمک می کند.

ترفند ۸ – شخصی سازی حجم نامه ها

شاید دوست داشته باشید میزان فاصله ای که بین فهرست نامه های صندوق پستی وجود دارد را کم و زیاد کنید، اما یک صفحه نمایش صرف ندارید و در خانه، محل کار و جاهای دیگری به صندوق پستی تان دسترسی دارید. برای این منظور به بخش تنظیمات رفته و با تغییر حجم نامه ها (Display Density) به میزان مورد نظر خود برسید.

ترفند ۹ – یک نامه الکترونیکی را به ابزار یادآوری بدل کنید

گاهی پیش می آید که بنا به هر دلیلی قادر به ارسال نامه ای خاص نیستید، اما با این وجود نمی خواهید این کار را فراموش کنید. برای این منظور کافی است بر روی دکمه More (بیشتر) در بالای نامه مذبور کلیک کرده و آن را به یک ابزار یادآوری (add to Tasks) بدل سازید و تاریخ دقیق یادآوری را در تقویم ویژه ی آن مشخص کنید.

ترفند ۱۰ – کارهای ابتدایی را بهتر به انجام برسانید

برای تکمیل این کارگاه آموزشی و تبدیل شما به یک جیمیل باز بالفطره باید آشنایی تان با امور پیش پا افتاده و ابتدایی را نیز افزایش دهیم. احتمالاً نمی دانستید که برای جستجوی نامه های دریافتی از سوی شخصی خاص می توانید از پرس وجویی نظیر «from: emailname@gmail.com» کمک بگیرید.

چگونه رتبه ی وبلاگ یا سایتمان را در گوگل بالا ببریم

پیج رنک روش گوگل برای اندازه‌گیری “اهمیت” صفحات است. زمانیکه تمام فاکتورهای دیگر نظیر درصد تکرار کلمات در عنوان صفحه، درصد تعداد تکرار کلمات در متن صفحه، ارزش مکانی کلمات و … محاسبه شدند، گوگل از‍ پیج رنک برای تنظیم نتایج جستجو، استفاده می‌کند و لذا سایتهایی که مهم تر هستند به رده‌های بالاتر می‌آیند. PageRank  تنها قسمتی از مسائل تعیین کننده رتبه در لیستهای گوگل است. به طور مثال شواهد نشان داده است که گوگل این روزها به متن موجود در یک href برای تگ اهمیت بیشتری قائل است تا PageRank .

google-

Page Rank جزئی از داستان لیست شدن در فهرست گوگل است، تلاش گوگل این است که همواره مربوط ترین نتایج را لیست کند، بزرگترین حسن یک موتور جستجو همین است، برای همین همه چیز در پیج رنک خلاصه نمی شود. ادامه نوشته

آموزش نصب وردپرس در هاست دایرکت ادمین (Direct Admin)

برخی از کاربران برای راه اندازی وردپرس نیز هزینه هایی می پردازند یا اینکه زمان زیادی را صرف می کنند تا ارائه دهنده سرویس وردپرس را برای آنها روی هاست نصب کند. اما اگر دوست دارید خودتان وردپرس را نصب کنید و اگر از هاست Direct Admin استفاده می کنید می توانید از این آموزش برای نصب وردپرس فارسی برروی آن استفاده نمایید.

http://techbench.ir/wp-content/uploads/2013/02/Fivi.png

نصب وردپرس در هاست دایرکت ادمین :
مرحله اول – دریافت آخرین نگارش وردپرس :
برای شروع باید آخرین نسخه ی وردپرس فارسی را از wp-persian.com دانلود نمایید.
مرحله دوم – ساخت پایگاه داده :
برای شروع ابتدا نیاز به تعریف یک پایگاه داده دارید. برای این کار ابتدا به پنل مدیریت دایرکت ادمین خود وارد شوید و سپس از بخش های موجود MySQL Management را از زیر مجموعه ی Domain Management انتخاب کنید. سپس با ورود به صفحه جدید برروی گزینه ی Create a new database کلیک نمایید و سپس نام این پایگاه داده مورد نظر، نام کاربری دلخواه و رمز عبور دلخواهتان را وارد کنید و این سه مورد را در جایی ذخیره یا بنویسید زیرا در مراحل بعدی به آن نیازمند هستید.  در نهایت نیز برروی دکمه Create کلیک کنید تا پایگاه داده شما ظاهر گردد.

http://techbench.ir/wp-content/uploads/2013/02/2-2-2013-3-55-30-PM.jpg

مرحله سوم – ویرایش محتوای فایل wp-config.php :
در ابتدای کار یک فایل زیپ وردپرسی را دانلود نموده اید. آن را بازکنید و در پوشه اصلی به دنبال فایلی تحت عنوان wp-config-sample.php بگردید. پس یافتن این فایل نام آن را با Rename کردن به wp-config تغییر دهید. دقت کنید که پسوند php. باشد یعنی در نهایت فایل شما به wp-config.php تبدیل شود.
پس از تغییر نام فایل تغییر یافته را با یک ویرایشگر متنی مانند Notepad ویندوز یا ++Notepad باز کنید. در فایل بازشده عبارات زیر را در کنار سایر عبارات مشاهده می کنید:

// ** MySQL settings ** //
define(‘DB_NAME’, ‘putyourdbnamehere’); // The name of the database
define(‘DB_USER’, ‘usernamehere’); // Your MySQL username
define(‘DB_PASSWORD’, ‘yourpasswordhere’); // …and password
define(‘DB_HOST’, ‘localhost’); // 99% chance you won’t need to change this value
define(‘DB_CHARSET’, ‘utf8’);
define(‘DB_COLLATE’, ”);

DB_NAME : نام پایگاه داده ای است که در مرحله دوم ساخته اید.
DB_USER : نام کاربری ساخته شده در مرحله دوم است.
DB_PASSWORD : رمز عبور تعریف شده برای کاربر ( ساخته شده در مرحله دوم ).
DB_HOST : نام هاست شما ( معمولا این مقدار localhost هست – اما نه همیشه )‌.
DB_CHARSET : نوع کاراکتر دیتابیس شما ( این مقدار معمولا utf8 هست ).
DB_COLLATE : تطبیق دیتابیس که باید مقدار آن خالی باشد.
توجه داشته باشید که شما نباید ۲ گزینه آخر، یعنی DB_CHARSET و DB_COLLATE را تغییر بدهید و در ۹۹٪ موارد هم نیازی به تغییر گزینه چهارم یعنی DB_HOST نیست، بنابراین کار شما در این قسمت مربوط به پرکردن سه گزینه اول هست .
توجه کنید که تمامی عبارات وارد شما باید بین دو کوتیشن نمایش داده شده در کد باشد. مثلاً ‘username_blog’.
توجه کنید که اگر شما نام دیتابیس را blog وارد کردید نام کاربری شما اول آن اضافه می شود مثل username_blog . برای نام کاربری هم همین طور است، ولی پسورد خیر. یه عبارت دیگر هرچه را که در درون رمز عبور قرار دادید همان را یادداشت می کنید.
مطابق آنچه در فوق توضیح دادیم فایل مربوط به wp-config.php را ویرایش نموده و در همان جایی که بود ذخیره کنید.
مرحله چهارم – آپلود وردپرس به هاست و نصب آن :

http://techbench.ir/wp-content/uploads/2013/02/2-2-2013-3-55-30-PM.jpg

hhttp://techbench.ir/wp-content/uploads/2013/02/2-2-2013-3-56-17-PM.jpg

 

در اینجا باید همانند مرحله قبل باید کمی دقت به خرج دهید. در این مرحله باید محتوای وردپرسی را که دانلود و ویرایش نموده اید به صورت فایل زیپ در آورید. سپس به پنل مدیریت هاست خود وارد شوید. به بخش File Manager یا File Managements هاست خود رفته و از آنجا به پوشه ی root یا Public_Html بروید. سپس برروی دکمه ی Upload کلیک کرده و محتوای وردپرسی خود را که به صورت فایل زیپ درآورده اید را انتخاب و آپلود کنید. پس از اتمام آپلود فایل زیپ شده خود را در پوشه ی Public_Html مشاهده می کنید. اکنون وقت خارج سازی اطلاعات داخل پوشه است.  سه روش برای نصب محتوای وردپرس برای انتخاب دارید :
۱- محتوای اطلاعاتی وردپرسی خود را در همان پوشه ی اصلی یعنی root یا Public_Html خارج سازی یا Extract کنید. که در این صورت آدرس شما مثلاً http://example.com می شود.
۲- این محتوا را در پوشه ای مثلاً با نام blog در پوشه ی Public_Html خارج می کنید که دراین صورت آدرس شما http://example.com/blog خواهد شد.
۳- روی یک ساب دامین مثلاً content محتوای وردپرسی را آپلود می کنید که در این صورت آدرس شما http://content.example.com می شود.
در حالت اول شما باید تمامی فایل ها و محتویات درو پوشه ی WordPress را که آپلود کرده اید به پوشه ی root یا همان Public_Html هاست خود منتقل کنید.
در حالت دوم باید فولدری با نام دلخواه خودتان بسازید و سپس محتوای پوشه ی خارج شده WordPress را به آن منتقل نمایید.
در حالت سوم باید یک ساب دامین (Sub Domain) از قسمت مدیریت هاست خود ایجاد کنید. که پس از ساخت این ساب دامین پوشه ای هم نام آن در پوشه ی اصلی شما ظاهر می شود و شما محتوای پوشه WordPress را به آن انتقال می دهید.
اکنون شما مرحله آپلود وردپرس برروی هاست را انجام داده اید. فقط یک نکته باقی می ماند و آن هم آن است که برخی از سرویس های هاست برای اینکه به کاربر نشان دهند که دامنه ی آنها برروی هاست نصب است در پوشه اصلی یعنی Public_Html یا Root چند فایل با پسوند html. قرار داده اند که عناوینی نظیر ۵۰۰ یا … دارند که برای ادامه کار باید آنها را حذف کنید. زیرا آنها اجازه هدایت شما به پنل نصب وردپرس را نخواهند داد. برای این کار می توانید آنچه غیر از محتوای وردپرس در پوشه اصلی با این مشخصات است را حذف کنید. نکته دیگر هم عبارت example بود، که همان آدرس انتخاب شما است و Content همان نام ساب دامین انتخابی شماست و ما برای مثال از آنها استفاده نمودیم.
ایجاد حساب کاربری و نصب نهایی :
شاید آسان ترین یخش نصب وردپرس همین مرحله باشد چون از اینجا به بعد با پنلی فارسی زبان روبرو می شوید. اکنون که می خواهید حسابی در وردپرس ایجاد کنید. ابتدا باید به یکی از آدرس های زیر به wp-admin/install.php مراجعه نمایید :
۱- اگر از روش اول برای نصب وردپرس استفاده کردید آدرس شما عبارتست از : http://example.com/wp-admin/install.php
2- اگز از روش دوم برای نصب وردپرس استفاده نموده اید آدرس شما عبارتست از : http://example.com/blog/wp-admin/install.php
3- اگر از روش سوم برای نصب وردپرس استفاده نموده اید آدرس شما عبارتست از : http://content.example.com/wp-admin/install.php
که همانطورکه قبلاً هم اشاره شد example.com آدرس و دامنه شما است و content همان نام ساب دامینی است که خود ساخته اید.
با انتخاب نوع مورد نظر خودتان و وارد کردن آدرس در مرورگر به صفحه ی نصب وردپرس فارسی منتقل می شوید که از آنجا به بعد گویا و فارسی زبان است و شما به راحتی می توانید آن را طی کنید.

و این هم آموزش نصب وردپرس برروی هاست دایرکت ادمین بود و کاربران می توانند با انجام مراحل دقیق آن این سیستم مدیریت محتوا را برروی هاست خود نصب نمایند.

[box type=”info” font=”tahoma”] پانوشت: مراجعه شود به متن قبلي![/box]

 

آموزش کار با فایل منیجر در کنترل پنل دایرکت ادمین

راستش تصيم گرفته بودم كه سايتم را از هاست سي پنل دار به هاست رايركت ادميني منتقل نمايم و به خيلي جاها سر زدم تا نحوه كارش را ياد بگيرم و اينكه آيا امكاناتي كه من مي خواهم را داره يا نه؟ يك روز تمام توي نت گشتم و به نقاط قابل توجهي پي بردم و خلاصه تحقيم اين شد كه از خير اين گونه هاست ها گذشتم و خودم را درگير يگ موضوع جديد نكردم! هر جايي سر زدم يك معايب و يك محاسني را براش شرمرده بودند و بزرگترين عيبش را سختي كار با فايل منيجرش داسته بودند و براي اينكه من خودم اين مطلب را سخت به دست آورده بودم براي استفاده دوستان اينجا گذاشتم … بخوابيد:

ادامه نوشته

معرفي نرم افزار دایرکت ادمین _ کنترل پنل لینوکس

              نرم افزار دایرکت ادمین یکی از قدرتمند ترین کنترل پنل های وب هاستینگ و مدیریت وب سایت کنترل پنل دایرکت ادمین است.سادگی کار با کنترل پنل دایرکت ادمین و همچنین سرعت فوق العاده زیاد آن در حین کار ، آن را با سایر کنترل پنل های مدیریت سایت متمایز کرده است.دایرکت ادمین بر خلاف کنترل پنل معروف سی پنل از امکانات آژاکسی استفاده نمیکند و همین موضوع سبب شده سرعت دایرکت ادمین به شدت بالا برود.دایرکت ادمین بر روی سرور مجازی و سرور اختصاصی با سیستم عامل های بسیار متنوع قابل نصب است.


1- امکانات دایرکت ادمین در سطح کاربر دایرکت ادمین (User) ادامه نوشته

نحوه تنظيم نرم افزار IDM براي دانلود شبانه

        چون در اكثر شركت هاي ارائه دهنده  اينترنت  استفاده  شبانه از آن بصورت مجاني مي باشد در اين آموزش سعي كرده ايم بصورت كاملا ساده و تصوير توضيح بدهيم كه چگونه مي توانيد از اين امكان بصورت بهمينه استفاده نمائيد! البته لازم ميدانم به دوستان عرض نمائيم كه چون پهناي باند و همچنين سرعت اينترنت در تمام كشور بطور چشم گيري پايين آمده سعي كنيد فايل هايي را دانلود نمائيد كه ارزش اينهمه صرف وقت و هزينه را داشته باشد.
خب اول كار مطمئن مي شويم كه برنامه اينترنت دانلو منيجر روي سيستم ما نصب شده باشد طبق تصوير زير آيكون آن را كنار ساعت ملاحظه مي كنيد

http://netsit.ir/Images/IDM_92-05-03/IDM_92-05-03_00001.gif

روي آيكون كليك نمائيد تا صفحه نرم افزار باز شود

http://netsit.ir/Images/IDM_92-05-03/IDM_92-05-03_00002.gif

در نوار ابزار بالا رو آيكون ساعت كه زمانبدي نوشته است كليك نمائيد

http://netsit.ir/Images/IDM_92-05-03/IDM_92-05-03_00003.gif

صفحه مربوطه را طبق عكس فعال نموده با توجه به تصوير زير تنظيمات را كامل كنيد

http://netsit.ir/Images/IDM_92-05-03/IDM_92-05-03_00004.gif

توجه فرمائيد كه ساعت شروع دانلو را براي 1:01 و ساعت اتمام را به 7:45 دقيقه تنظيم نمائيد زيرا اكثر شركت ها از ساعت 1 الي 8 صبح دانلود مجاني ميدن حالا اين سوال پيش مي آيد كه چرا ساعت اتمام را براي ساعت 8 تنظيم نمي كنيم؟ براي اينكه هر چه به ساعت اتمام استفاده مجاني نزديك مي شويم احتمال اينكه دانلود ما را شركت پولي حساب كند خيلي بيشتر است و براي همين يك ربع مانده به اتمام سيستم را براي بسته شدن تنظيم مي كنيم و اگر كار دانلود در طي اين ساعت به اتمام نرسيده باشد ادامه دانلود را به شب هاي بعدي موكول مي كنيم!
در كشوي بعدي ليست صف هايي كه قرار است توي اني ساعات دانلود شود را ملاحظه مي كنيد

http://netsit.ir/Images/IDM_92-05-03/IDM_92-05-03_00005.gif?

در نهايت براي فعال شدن نرم افزار كليد اجرا را فشار دهيد
حالا برويد و سرتان را راحت بگذاريد و بخوابيد كامپيوتر شما از ساعت  1:01 شروع به دانلود كرد و در ساعت 7:45 دقيقه عمليات خاتمه پيدا كرده و بطور اتوماتيك كامپيوتر خاموش خواهد شد

http://netsit.ir/Images/IDM_92-05-03/IDM_92-05-03_00006.gif?

سیستم وبلاگدهی سایت افتتاح شد!

دوستان عزيزم در بخش فني سايت تلاش زيادي نمودند كه بعد از افتتاح انجمن سايت سرويس وبلاگدهي را نيز براي نيمه شعبان آماده كنن! خيلي خوشحاليم به اطلاع برسانيم كه سيستم وبلاگدهي از همين امروز برقرار شد و شما مي توانيد  در عرض چند ثانيه براي خود يك وبلاگ با كليه امكانات ايجاد بكنيد!

. امکاناتي كه براي شما توانسته ايم مهيا كنيم:
.
» اختصاص یک آدرس اینترنتی (http://Yourname.Ariantadvin.ir )
» امکان مدیریت یک وبلاگ به وسیله ی چند کاربر
» امکان ایجاد بی نهایت وبلاگ برای هر کاربر
» امکان درون ریزی وبلاگ خود از سیستم های دیگر
» امکان ایجاد بی نهایت برگه برای هر وبلاگ
» سیستم مدیریت بسیار پیشرفته
» امکان پاسخ به نظرات کاربران
» استفاده از تگ برای مطالب ارسالی
» امکان ارسال خلاصه مطلب برای هر مطلب
» امکان نقل قول در مطالب
» امکان تایید نظرات قبل از نمایش
» دارا بودن تقویم شمسی و آرشیو ماهانه و هفتگی
» محافظت از نوشته ها به کمک رمز عبور
» امکان استفاده از قالبهای حرفه ای و فارسی
» سیستم آمارگیری پیشرفته
» امکان تعیین نوع نمایش لینکهای وبلاگ
» ثبت رایگان وبلاگ در تمامی موتورهای جستجوی جهان
» امکان دانلود نسخه پشتیبان از محتوی وبلاگ
همين حالا براي ايجاد وبلاگتان كليك كنيد!

نحوه بازگرداندن ایمیل ارسال شده در جی میل

کاربران جی میل می توانند با فعال سازی قابلیت Undo مدت زمان کوتاهی را برای تصمیم گیری مجدد و انصراف از ارسال ایمیل در اختیار بگیرند .

ادامه نوشته

نرم افزاری که ورود ویروس به رایانه شما را غیرممکن می کند + دانلود

مهم نیست که تغییر تنظیمات، ویروسها و يا بدافزارها ویندوز شما را آلوده کرده باشند، فقط کافی است رایانه خود را Restart کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود باز گردد.

به گزارش دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ DeepFreeze نرم افزاری است که تمامی تغییرات نرم افزاری را بعد از Restart کردن کامپیوتر به حالت قبل برمی گرداند و باعث افزایش طول عمر سیستم عامل می شود.

برای استفاده از این نرم افزار شما احتیاج به هیچ نوع تخصص و اطلاعاتی ندارید تنها کاری که باید انجام دهید نصب کردن برنامه است. حتی اگر ویندوز پاک شود این برنامه قادر است آن را باز گرداند و برای این کار نیازی به اشغال هارد دیسک و هر چیز دیگری ندارد و جالب اینجاست که بعد از نصب این برنامه و تا زمانی که از آن استفاده می کنید سرعت کامپیوتر شما کم نمی شود و حتی در بعضی موارد دیده شده است که مقداری به سرعت آن اضافه می کند.

امنیت مطلق و واقعی در مقابل هکر ها، ویروس ها، جاسوس ها، کرم ها، اشکالات نرم افزاری، هر نوع خرابکاری خواسته و نا خواسته از جمله فرمت کردن پاک شدن فایل ها و پوشه ها، دستکاری تنظیمات سیستم، تنظیمات نرم افزاری، تنظیمات شبکه، تنظیمات سخت افزاری و … این نرم افزار را مناسب جهت استفاده در آموزشگاه ها، مدارس، کافی نت ها، دانشگاه ها، استفاده شخصی و … ساخته است. در حال حاضر بیش از پنج میلیون کامپیوتر در جهان مجهز به دیپ فریز می باشند.

راهنما:

به منظور Unistall نمودن نرم افزار، با استفاده از کلیدهای ترکیبی CTRL+ALT+SHIFT+F6 وارد برنامه شده واز Option ها Boot Thawed را انتخاب نموده ودکمه Apply and Reboot را بزنید . سیستم را Restart نموده و Setup را دوباره اجرا نموده تا بتوانید نرم افزار را Unistall کنید.

براي دانلود برنامه Deep Freeze Standard 7.22.020 اينجا را كليك كنيد.

حجم فایل: ۵ مگابایت

از لینک زیر می توانید برنامه Deep Freeze Standard را بگیرید.فایل Rar را extract نمایید و برنامه را نصب کنید. در حین نصب برنامه از سریال موجود در Gerdoo.txt استفاده نمایید.

نرم افزاری که ورود ویروس به رایانه شما را غیرممکن می کند + دانلود

مهم نیست که تغییر تنظیمات، ویروسها و يا بدافزارها ویندوز شما را آلوده کرده باشند، فقط کافی است رایانه خود را Restart کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود باز گردد.

به گزارش دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ DeepFreeze نرم افزاری است که تمامی تغییرات نرم افزاری را بعد از Restart کردن کامپیوتر به حالت قبل برمی گرداند و باعث افزایش طول عمر سیستم عامل می شود.

برای استفاده از این نرم افزار شما احتیاج به هیچ نوع تخصص و اطلاعاتی ندارید تنها کاری که باید انجام دهید نصب کردن برنامه است. حتی اگر ویندوز پاک شود این برنامه قادر است آن را باز گرداند و برای این کار نیازی به اشغال هارد دیسک و هر چیز دیگری ندارد و جالب اینجاست که بعد از نصب این برنامه و تا زمانی که از آن استفاده می کنید سرعت کامپیوتر شما کم نمی شود و حتی در بعضی موارد دیده شده است که مقداری به سرعت آن اضافه می کند.

ادامه نوشته