محیط برنامه‌نویسی ۷ Netbeans

یکی از محیط‌های برنامه‌نویسی خوب و راحت Netbeans هست که با استفاده از اون شما می‌تونید برنامه‌هایی با زبان‌های Java و C/C++ و حتی PHP بنویسید. این محیط برنامه‌نویسی به‌قدری راحت و خوبه که میشه اون رو با Visual Studio.Net مایکروسافت مقایسه کرد.

متأسفانه دانلود این برنامه مثل خیلی از برنامه‌های دیگر برای ایرانیان مقدور نیست. اما ما هم راه‌حل خودمان رو برای دور زدن تحریم‌ها داریم. من این برنامه رو که هم برای ویندوز و هم برای لینوکس ارائه شده دانلود کردم و در اینجا برای استفاده همه به اشتراک می‌گذارم. به امید آنکه روزی در دنیایی آزاد و بدون خصومت زندگی کنیم.

Netbeans 7.1 برای لینوکس (372) حجم ۲۰۲ مگابایت

Netbeans 7.1 برای ویندوز (298) حجم ۲۴۴ مگابایت

راستی در دانلود این برنامه‌ها حقه‌ای به‌کار بردم که اینجا براتون میگم، مطمئنم بدردتون خواهد خورد:

سرویس Dropbox، سرویسی که امکان میده در فضای وب حدود ۲ گیگابابت فضای مجانی داشته باشیم و از آن برای ذخیره و پشتیبان‌گیری از فایل‌هامون استفاده کنیم. یکی دیگه از استفاده‌های این سرویس، به اشتراک گذاری فایل‌ها با کاربران دیگر Dropbox و حتی با عموم افراد در اینترنت هست. برای استفاده معمولی باید فایلی رو که می‌خواهید به اشتراک بگذارید در پوشه Public در پوشه برنامه Dropbox کپی کنید اما از آنجا که من نمی‌توانستم فایل اصلی رو دانلود کنم، به فکر استفاده از سرویس Web2DB افتادم. این سرویس برای این هست که شما آدرس اینترنتی فایلی رو به آن بدهید تا فایل را در سرویس Dropbox‌تان آپلود کند. با استفاده از این سرویس فایل‌های برنامه Netbeans روی سرویس dropbox من منتقل شد و من هم آدرس اون ها رو در اینجا قرار دادم تا دانلود کنید بدون اینکه با مشکل تحریم مواجه شوم.

پی‌نوشت: چندوقتی است این سرویس Web2DB درست کار نمی‌کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*