پلاگین های مدیریت نویسنده ها

پلاگین های مدیریت نویسنده ها

1- Adminimize

پلاگین Adminimize یک افزونه قدرتمند و رایگان وردپرس است که به شما این امکان را می دهد تا کنترل و قدرت بیشتری بر روی نویسنده های سایت خود داشته باشید. این افزونه وردپرسی یک کنترل کامل بر روی هر کاربر یا نویسنده ای که در سایت شما مطلبی را ارسال می کند را به طور منظمی مدیریت می کند که دارای گزینه ها و تنظیمات پیشرفته ای است.

پلاگین مدیریت نویسندگان

2- User Role Editor

درصد زیادی از صاحبان سایت های وردپرسی نیازی به قابلیت های Adminimize ندارند و بنابر این می توانند از پلاگین User Role Editor برای مدیریت بهتر کاربران و نویسندگان سایتشان استفاده کنند.

افزونه مدیریت نویسنده

3- Members

با استفاده از پلاگین Members می توانید پیام ها و اطلاعیه های خصوصی را به نویسندگان یا کاربران سایت خود به صورت یک صفحه اطلاعاتی ارسال کنید.

پلاگین ارسال پیام به نویسنده

4- Dashboard Notepad

پلاگین Dashboard Notepad یک افزونه یادداشت گذاری جالب برای وردپرس شماست. این افزونه به شما اجازه می دهد تا یادداشت هایی برای نویسندگان یا هر دسته ای از کاربران سایتتان به راحتی در دسترس دید و نمایش قرار دهید.

افزونه ارسال یادداشت به نویسندگان

5- Private Messages

اگر به دنبال یک راه مستقیم برای ارتباط با نویسندگان خود می گردید ، پلاگین Private Messages یک افزونه عالیست. این پلاگین به شما این امکان را می دهد که با تنظیماتی که در آن ایجاد می کنید می توانید پیام ها و اطلاعیه های سایت را به کاربرها یا گروهی از نویسندگان سایت خود ارسال کنید.

پلاگین ارتباط با نویسندگان

6- Pre Publish Reminder

پلاگین Pre Publish Reminder این اجازه را به شما می دهد که یادداشت ها و اطلاعیه هایی را در نوار کناری یا در زیر پست ها مثل قوانین قالب بندی سایت یا یک تصویر نمونه و یا یک توضیح در مورد کاردهای نویسندگی ایجاد کنید.

افزونه ارسال اطلاعیه به نویسنده

پلاگین های مدیریت پست ها

7- Co Authors Plus

پلاگین Co Authors Plus یک افزونه ساده و مفید است که به شما این امکان را می دهد تا وقتی بر روی یک نوشته یا مطلب چندین نویسنده کار می کنند ، بتوان مدیریت بهتری بر روی آنها داشت.

افزونه مدیریت روی مطلب نویسنده

8- WP CMS Post Control

پلاگین WP CMS Post Control به شما کمک می کند که کنترل بیشتری بر روی گزینه های نوشتن و همچنین سطوح کاربرانی که وارد پنل می شوند، داشته باشید. با این افزونه می توان زمینه های دلخواه، آپلود، برچسب زدن و ذخیره پیش نویس و آپلود تصاویر را برای نویسندگان سفارشی کرد.

پلاگینی برای نویسندگان سایت

9- Audit Trail

پلاگین Audit Trail این امکان را به شما می دهد که هنگامی که یک کاربر یا نویسنده به وردپرس شما وارد می شود ، آدرس IP آن فرد در سیستم ذخیره خواهد شد. این افزونه به شما کمک می کند تا ببینید در یک روز چه کسانی در سایت شما فعالیت داشته اند و چه کارهایی را نیز انجام داده اند.

پلاگین به دست آوردن آی پی

10- Editorial Calendar

پلاگین Editorial Calendar یک تقویم جالب از مطالب گذشته و فعلی سایت شما ایجاد می کند.شما می توانید مطالب را از یک تاریخ به تاریخ دیگر بکشید و بیندازید و آنها را ویرایش کنید و … .خلاصه یک ابزار خوب برای مدیریت به شمار می رود که می توان با ااستفاده از آن مقالات سایت را عقب و جلو کرد و مطالب قدیمی را به صفحه اول کشاند.

پلاگین تقویم برای مطالب سایت

11- Auto Schedule Posts

پلاگین Auto Schedule Posts این اجازه و تنظیمات را به شما می دهد تا مدیریت بهتری بر روی زمان بندی انتشار مطالب سایت خود داشته باشید. این افزونه پارامترهای خوبی را به شما ارائه می کند تا بتوانید مقالاتی که توسط نویسنده های سایت ارسال می شود را زمان بندی کرده تا در تاریخ های مشخص منتشر شوند.

افزونه زمانبندی انتشار مطالب

12- Insights

پلاگین Insights یک باکس در زیر ویرایشگر وردپرس ایجاد می کند و به شما و نویسندگان سایتتان این اجازه را می دهد تا برای مطالب از درون وبلاگ های دیگر تصاویر ، فیلم ها و لینک های ویکی پدیا ، نقشه ها و پیوندها را پیدا کرده و نمایش دهد. پس از آن نویسنده می تواند برای مطالب خود از داخل آنها لینک را پیدا و درون سایت قرار دهد.

پلاگین پیدا کردن تصویر

13- WP Hide Dashboard

پلاگین WP Hide Dashboard یک افزونه عالی برای فعال یا غیرفعال کردن منوی مدیریت وردپرس برای نویسندگان یا کاربران مختلف سایت شماست که با توجه به نقش کاربران می توان آن را انجام داد.

افزونه غیرفعال کردن منوی مدیریت

14- Advanced Access Manager

با استفاده از پلاگین Advanced Access Manager می توانید سطح دسترسی پیشرفته تری برای فیلتر بخش های مختلف وردپرس برای کاربران یا نویسندگان سایت خود داشته باشید. می توانید منوی مدیریت یا ویدجت های داشبورد و نقاط مختلف دیگر را با توجه به نقش کاربران مخفی یا نمایش دهید.

پلاگین فیلتر کردن بخش های مهم داشبورد

پلاگین های پروفایل نویسنده ها

15- WP Biographia

پلاگین WP Biographia یک افزونه کامل برای نمایش باکس نویسنده ها در پایین مطالب به همراه لینک فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، گوگل پلاس و … است که همگی توسط کاربر و نویسنده مربوطه تکمیل می شود. شما می توانید با استفاده از این افزونه یک باکس سفارشی شده برای نویسنده های خود با قالب بندی مورد نظرتان ایجاد کنید. بدون شک این پلاگین یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای نمایش باکس نویسنده مطلب در خوراک RSS سایت است.

افزونه نمایش باکس نویسنده

16- Top Authors

پلاگین Top Authors به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید بهترین نویسندگان سایت خود را به همراه تعداد نوشته ها و نام کاربری و یا آواتار و نماد نویسنده در سایت خود نمایش دهید.

پلاگین نمایش بهترین نویسنده

17- Post Avatar

پلاگین Post Avatar به شما و نویسندگان سایتتان این اجازه را می دهد تا یک آواتار انتخابی در مطلب وی نمایش داده شود.این افزونه برای سایت هایی مناسب است که بصورت گروهی کار می کنند و دارای چندین نویسنده هستند.

افزونه نمایش آواتار نویسنده

18- User Photo

پلاگین User Photo این امکان را به نویسنده سایتتان می دهد تا یک عکس برای آواتار خود در نظر بگیرد تا در پست ها و نظرات سایت نمایش داده شود.

پلاگین انتخاب آواتار نویسنده

19- Post Author

پلاگین Post Author یک افزونه خوب برای ایجاد باکس اطلاعات نویسنده مطلب در بالا یا در پایین مطالب نوشته شده توسط همان نویسنده است.

افزونه باکس نویسندگان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*